
Портативна колонка RECA ZQS4239
- Нет в наличии
- Код: 124110
1 555 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Портативна колонка RECA ZQS4239 Bluetooth 5.0 Батарея 1800mAh Час роботи: 3-4 години. Потужність: 8W*2 Бездротовий діапазон: 10м Світлодіодний режим: LED RGB
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth |
| Аккумулятор | 1800 mAh |
| Габарити (ШхГхВ) | 176х176х420 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | до 8 годин |
| Время работы | до 4 годин |
| Частота | 200Hz-20Khz |
| Штрих код | 6902150570775 |
- Цена: 1 555 ₴

