
Портативна колонка GW-5120BL Grunhelm
- В наличии
- Код: 149777
5 819 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка GW-5120BL Grunhelm - це компактна та потужна бездротова акустика, створена для тих, хто не уявляє свого життя без якісного звуку. Завдяки стильному чорному кольору, ергономічній формі та багатофункціональності, ця колонка стане ідеальним супутником на пікніку, під час велопрогулянки або просто вдома.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.13 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | V5.3 |
| Интерфейс подключения | USB(5B/2A), AUX, TWS,TYРЕ С |
| Аксесуари | Зарядний кабель (USB), Кабель (AUX) |
| Аккумулятор | 7.4 B, 5000 МАГ |
| Батарея | LITHIUM ION 21700 |
| Вага брутто | 5 кг |
| Выходная мощность | Номінальна: 60 BT Пікова: 120 ВТ |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 174*174*368 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IPX5 |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особенности | Металева ручка з преміальним покриттям забезпечує зручне перенесення на вулиці. Зручний інтерфейс з великими фізичними кнопками. TWS синхронізація двох колонок. |
| Розмір дінаміка | 4* 2,75 |
| Розмір дінаміка сабвуфер | 4*1,5 |
| Тип | Портативна колонка |
| Функция Power Bank | 5V, 1A |
| Время зарядки | 5 годин (5В/2A) |
| Время работы | На 50% гучності: 5 годин. На 100 % гучності: 2 години. |
| Частотный диапазон | 50 ГЦ - 20 КГЦ |
- Цена: 5 819 ₴

