
Портативна колонка GW-7200BLM Grunhelm
- В наличии
- Код: 149775
6 789 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка GW-7200BLM Grunhelm - це компактна та потужна бездротова акустика, створена для тих, хто не уявляє свого життя без якісного звуку. Завдяки стильному чорному кольору, ергономічній формі та багатофункціональності, ця колонка стане ідеальним супутником на пікніку, під час велопрогулянки або просто вдома.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | V5.3 |
| Интерфейс подключения | USB(5B/2A), AUX, TWS |
| Аксесуари | Зарядний кабель (USB), Кабель (AUX). Мікрофон. Ремінець для транспортування. |
| Аккумулятор | 11.1 B, 7000 МАГ |
| Батарея | LITHIUM ION 21700 |
| Вага брутто | 6 кг |
| Выходная мощность | Номінальна: 100 BT Пікова: 200 ВТ |
| Відстань передачі | 10 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 206*206*385 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IPX5 |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Особенности | RGB - підсвічування. Кнопки керування та інтерфейс. Синхронізаціядвох колонок. |
| Розмір дінаміка | 4*2.5" |
| Розмір дінаміка сабвуфер | 1*5.25" |
| Тип | Портативна колонка |
| Время зарядки | 5-10 годин (5В/2A) |
| Время работы | На 50% гучності: 11 годин. На 100 % гучності: 3 години. |
| Частотный диапазон | 40 ГЦ - 20 КГЦ |
- Цена: 6 789 ₴

