
Фен GHD-280W Grunhelm
- В наличии
- Код: 148889
1 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Фен GHD-280W Grunhelm - це ідеальний інструмент для швидкого та якісного сушіння і укладання волосся. Завдяки високій потужності та гнучким налаштуванням, він забезпечує професійний догляд у домашніх умовах, допомагаючи створити ідеальну зачіску, зберігаючи здоров'я та блиск волосся.
- Насадка, що обертається на 360°
- Магнітна насадка легко повертаєть-ся і надійно фіксується під будьяким кутом, що забезпечує зручне сушін-ня з будь-якої сторони.
- 2 швидкості та 4 температурні режими
- Холодне, тепле, гаряче повітря або комбінований режим - обирайте комфорт на дотик.
- Інтелектуальний індикатор температури
- Кольорове підсвічування змінюється відповідно до обраної температури: холодне, тепле, гаряче, динамічний перехід у комбінованому режимі.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.485 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Вага брутто | 0,915 кг |
| Габарити | 91x70x282 мм |
| Габарити упаковки | 85x158x328 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Двигатель | BLDC |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Фен. Картонна упаковка. Інструкція. Гарантійний талон. |
| Країна походження | Китай |
| Насадки | З магнітним кріпленням |
| Номинальное напряжение | ~220-240 В В |
| Номинальная мощность | 1600 Вт W |
| Номінальна частота | 50-60 Гц |
| Реверс | Да |
| Штрих код | 6990001488898 |
- Цена: 1 899 ₴








