
Фен-щітка GHD-835 Grunhelm
- В наличии
- Код: 147652
1 399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Фен-щітка GHD-835 Grunhelm
Фен-щітка для укладання волосся GHD-835 має обертовий кабель на 360° та потужність 1200 Вт. З рівні потужності.
З комплектом насадок:
- Стайлер
- Насадка-браш
- Насадка-концентратор
- Насадка для завивки волосся (2 шт.)
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.716 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 180х87х338 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | - Стайлер - Насадка-браш - Насадка-концентратор - Насадка для завивки волосся (2 шт.) - Картонна упаковка - Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Напруга / частота | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Насадки | 4 шт. |
| Мощность | 1200 Вт |
| Рівень потужності | 3 |
- Цена: 1 399 ₴









