
Grunhelm GHB-755A Плойка для волосся 19 мм (чорна)
- Нет в наличии
- Код: 69463
419 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GHB-755A Плойка для волосся 19 мм (чорна) Кожна дівчина хоче виглядати бездоганно, і стосується це не тільки зовнішності, але і зачіски. Акуратно спадають локони - це завжди безпрограшний варіант, який робить будь-яку дівчину яскравою і чарівною, не залежно від того збирається вона на захід або просто проводить час вдома в колі своєї родини. Для отримання неповторного образу існує безліч приладів, але створити пружні спіралі, може тільки плойка циліндричної форми, або як її ще називають щипці для завивки волосся. Grunhelm GHB-755A стане ідеальним помічником для моделювання та фіксації зачіски. Адже її робочі елементи мають керамічне покриття, яке надає щадне вплив на волосся і гарантує гранично гладке ковзання без ефекту тертя. Щипці діаметром 19 мм, швидко і рівномірно нагріваються, а тому максимально дбайливо впливають на структуру волосся, дозволяючи отримувати об'ємні локони оптимальної форми і пружності. Потужність плойки становить 40 Вт, працює вона в одному температурному режимі 200 ° C. Для безпечного використання передбачена спеціальна пластикова підставка і термоізоляційний наконечник. Присутній також захист від перегріву і світловий індикатор включення / вимикання, який сповіщає про те, що прилад підключений до мережі і працює на нагрів. Мережевий шнур довжиною 1.8 м з можливістю обертання на 360 °, створює комфортні умови для укладання пасом, навіть якщо джерело живлення знаходиться далеко від дзеркала.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр щипцов | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.29 кг (нетто)/0.31 кг (брутто) кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 340х50х75 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Дополнительно | Світловий індикаторОбертання кабелю 360° |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | - Плойка - Картонна упаковка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 200°C |
| Напруга / частота | 220В / 50 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | керамічне |
| Мощность | 25 Вт |
| Штрих код | 6902017007550 |
- Цена: 419 ₴



