
Grunhelm GHD-3251 Фен (чорний)
- Нет в наличии
- Код: 78283
719 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GHD-3251 Фен (чорний) Grunhelm GHD-3251 - компактний і надійний фен, що володіє невеликими розмірами і хорошою потужністю в 1200 Вт. Дозволяє легко висушити довге волосся і зробити укладку невтомно в руці. Для вибору найбільш оптимальної роботи, в моделі передбачено 2-а температурних і 2-а швидкісні режими. Завдяки насадці-концентратора, яка входить в комплект, створений потік повітря спрямовується виключно на окрему пасмо, дозволяючи швидко висушити локони або створити об'ємну укладку. За рахунок компактних габаритів і можливості складання рукоятки, він стане надійним і продуманим помічником, як вдома, так і в далекій подорожі. Для організації зручного зберігання передбачена спеціальна петелька, завдяки якій ви можете зберігати фен в будь-якому зручному для вас місці, підвісивши його на гачок або вішалку. Задня решітка-фільтр має знімну конструкцію, що забезпечує можливість утримувати вентилятор в ідеальній чистоті. Гнучкий шнур живлення довжиною 1.8 м, забезпечує свободу і зручність використання в будь-якому місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 0.32 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 114х72х188 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Дополнительно | Знімна задня кришкаРучка, що складається. |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | - Фен- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга / частота | 220В / 50 Гц |
| Насадки | Концентратор |
| Петля для підвішування | Да |
| Мощность | 1000 – 1200 Вт |
| Штрих код | 6902017032514 |
- Цена: 719 ₴

