
Grunhelm GHD-3275C Фен (чорний)
- Нет в наличии
- Код: 78282
559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GHD-3275C Фен (чорний) Невеликий дорожній фен, який завдяки наявності двох швидкісних режимів допоможе швидко висушити волосся і створити чарівну зачіску. Головною перевагою пристрою є можливість складання ручки, що дозволяє компактно укомплектувати його в невелику дорожню сумку. Незважаючи на свої компактні розміри, прилад має високу потужність в 1600 Вт, котрого більш ніж достатньо, щоб зробити процес укладання максимально швидким і ефективним. Залежно від типу і стану волосся ви можете вибрати найбільш оптимальний режим роботи. Насадка-концентратор забезпечує сильний потік гарячого повітря безпосередньо на окремий локон, сприяючи створенню більш об'ємною укладання. Для власник тонких і ламких волосся, передбачена окрема кнопка подачі холодного повітря. Вона не тільки забезпечить дбайливу сушку, а й за рахунок ефекту різниці температур, дозволить надійно зафіксувати фінальний результат. У процесі використання фена ваші рухи не будуть скутими, так як мережевий шнур має довжину 1.8 м. Ви зможете з комфортом проводити сушку не відчуваючи при цьому ніяких незручностей. Також важливою перевагою є можливість зняття задньої кришки для полегшення догляду за фільтром.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 0.39 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х82х210 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Дополнительно | Знімна задня кришкаРучка, що складається. |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | - Фен- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга / частота | 220В / 50 Гц |
| Насадки | Концентратор |
| Петля для підвішування | Да |
| Мощность | 1400 – 1600 Вт |
| Функции | Холодне повітря |
| Штрих код | 6902017032750 |
- Цена: 559 ₴

