
Набір для укладки волосся GHD-502SEV Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 111233
2 089 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Набір для укладки волосся GHD-502SEV Grunhelm Набір для укладки волосся GHD-502SEV Grunhelm - відмінне рішення для вашого волосся. Набір поставляється в кейсі, який зручно брати з собою і в якому зручно зберігати всі пристосування в одному місці. Набір складається з фена, щипців для вирівнювання, шпильок і гребінця. Фен оснащений 2 швидкостями, 3 температурними режимами, а також функцією "Холодне повітря". Щипці імєєют керамічне покриття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Дополнительно | Щипці для випрямлення: замок блокування ручки, оборот мережевого кабелю 360 °. Фен зі знімним фільтром |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | КейсФенЩипці для випрямленняконцентратор, дифузор2 шпильки |
| Країна походження | Китай |
| Количество температурных режимов | Фен: 3 |
| Количество скоростей | Фен: 2 |
| Макс. температура | Щипці для випрямлення: 230 °С |
| Напруга / частота | Фен: 220-240 В, Щипці для випрямлення: 110-240 В |
| Насадки | Фен: концентратор, дифузор |
| Петля для підвішування | Да |
| Покриття пластин | керамічне |
| Мощность | Фен: 1800-2200 Вт, Щипці для випрямлення: 50 Вт |
| Розмір робочої поверхні | 25х120 мм |
| Тип | Набір для укладання волосся |
| Функции | Фен: функція "Холодне повітря", 2 швидкості, 3 температурні режими |
| Штрих код | 6902021005023 |
- Цена: 2 089 ₴




