
Grunhelm Обігрівач електричний GPH 3R
- Нет в наличии
- Код: 91068
4 493 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Обігрівач електричний Grunhelm GPH 3R
Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
Регулюємий термостат нагріву
Три режими роботи 30/1500/3000 Вт
Захист від перегріву
Режим вентиляції
Рівень захисту IPХ4
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 285 х 300 х 405 кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Мощность | 3 кВт |
| Производительность | 360 м3/р |
| Тепловая мощность | 3 кВт |
| Тип | Электрический |
| Штрих код | 6906524901240 |
- Цена: 4 493 ₴

