
Обігрівач дизельний TSD-05C3 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147355
9 690 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Обігрівач дизельний TSD-05C3 Grunhelm 5 кВт, 195 м. куб/год
6 рівнів потужності
Захист від перегріву
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Витрати палива | 0.16-0.37 л/год |
| Габаритні розміри | 385х240х308 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Дизельне пальне |
| Защита от перегрева | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 12В/24В/220 В |
| Объем бака | 5 л |
| Площадь обогрева | 65 м к.в |
| Мощность | 5 кВт |
| Поток воздуха | 195 м. куб/год |
| Тип | Дизельний |
- Цена: 9 690 ₴









