
Обігрівач електричний РТС-3000R Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -100792
1 783 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Обігрівач електричний РТС-3000R Grunhelm
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регулюємий термостат нагріву
- Три режими роботи 25/1000/3000 Вт
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Рівень захисту IP21
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные характеристики | |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 220х160х260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 3000 Вт |
| Производительность | 249 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Тип | Электрический |
- Цена: 1 783 ₴








