
Теплова гармата електрична -АО ЭВО 4,5/0,4 (230В) ТП Р ТЕРМІЯ
- Нет в наличии
- Код: 123003
6 882 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
-
Теплова гармата моделі АО ЭВО 4,5/0,4 (230В) ТП Р
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
- Напруги живлення: 230 В
- Номінальна потужність: 3,0/4,5 кВт
- Номінальна продуктивність повітрям, щонайменше м 3 /рік – 400
- Дві щаблі регулювання потужності
- Робота в режимі вентилятора
- Високоточний термостат з гістерезисом 1°С, який підтримує температуру повітря в приміщенні на бажаному рівні без перегріву та забезпечує мінімальне споживання електроенергії
- Вбудований захист від перегріву
- Комплектуються шнуром живлення та розеткою настінного монтажу
- Ступінь захисту ІР 22
- Найдовша гарантія на ринку теплових гармат Система якості ISO 9001: 2015 дозволяє суттєво підвищити надійність та надати споживачу повну гарантію виробника 3,5 роки
- Рекомендується для опалення приміщення площею 45-50 м2. Точніший вибір номінальної потужності проводиться з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | Термія |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 276х230х320 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 3 кВт |
| Производительность | 300 м3/г |
- Цена: 6 882 ₴





