
Теплова гармата електрична - BGP1606-03 3,0/0,3 (230В) ТП Р ТЕРМІЯ
- Нет в наличии
- Код: 123000
2 252 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Теплова гармата електрична - BGP1606-03 3,0/0,3 (230В) ТП Р ТЕРМІЯ
- Тепловентилятор BGP1606-03 створює стрімкий спрямований потік теплого повітря на велику відстань завдяки циліндричному корпусу. Особливістю даного тепловентилятора з РТС-нагрівальним елементом є наявність ефекту саморегуляції - при підвищенні температури в приміщенні потужність тепловентилятора зменшується, що дозволяє виключити надмірне споживання електроенергії. Призначений для обігріву та вентиляції побутових, службових, офісних та інших приміщень. Орієнтовна площа обігріву 30 кв.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Термія |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 200х220х280 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 3 кВт |
| Производительность | 200 м3/г |
- Цена: 2 252 ₴


