
Теплова гармата електрична - РТС-2000D 2.0кВт Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -136907
1 032 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Теплова гармата електрична - РТС-2000D 2.0кВт Grunhelm
- Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі
- Термостат
- Захист від перегріву
- Компактний розмір та мала вага
- Режими роботи 1000/2000 Вт
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.1 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Электрическая |
| Дополнительные характеристики | |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 148х120х190 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 148 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
- Цена: 1 032 ₴




