
Теплова гармата газова - GGH-15 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -30367
4 361 ₴
Опис Теплова гармата газова - GGH-15 Grunhelm
GRUNHELM GGH-15 - однофазний газовий обігрівач, призначений для максимально швидкого обігріву великого приміщення: склад, гараж, станція СТО, майстерня тощо. Головна його особливість - висока продуктивність і величезний запас потужності. В процесі роботи апарат спалює практично 100% паливної суміші, не залишаючи неприємного запаху, повітря в приміщенні залишається чистим і свіжим.
- редуктор зі шлангом
- регулятор подачі газу
- спеціальне сопло стійке до горіння
- система захисту від перегріву і витоку газу
Експлуатація нагрівача повітря допускається тільки в добре провітрювальних приміщеннях та на достатній відстані від легкозаймистих матеріалів.
Необхідно забезпечити належну вентиляцію. При її відсутності з’являється надлишковий рівень окису (СО) и двоокису (СО2) вуглецю.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.8 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Газовая |
| Дополнительные характеристики | |
| Термостат | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 365 х 190 х 310 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Источник питания | Мережа |
| Клас інструменту | Професійний |
| Країна походження | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Напряжение сети | 220 В |
| Мощность | 15 кВт |
| Производительность | 320 м3/г |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
- Цена: 4 361 ₴

