
Рівень спиртовий 26063 PROFI магнітний 1800 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER
- Нет в наличии
- Код: 87457
1 750 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Рівень спиртовий 26063 PROFI магнітний 1800 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER - якісний і точний вимірювальний інструмент, який володіє посиленим магнітом для кріплення до будь-якої металевої поверхні як в горизонтальному, так і в горизонтальному. Профіль виконаний із міцного алюмінію товщиною 1.9 мм. Інструмент зручно лежить в руці завдяки спеціальному матеріалу, а ручки повторюють форму руки, зручно в неї лягають. На корпусі є спеціальні пластикові наконечники для захисту під час падіння.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Материал | Алюминий |
| Габариты | |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 1.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Країна походження | Китай |
| Кількість капсул рівня | 45 °, 90 °, 180 ° |
| Кількість отворів для захоплення | 2 |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Одиниця вимірів | см, мм |
| Тип инструмента | Рівень спиртовий |
| Точність виміру | Class I – точність вимірювання <0.5 мм/м |
| Фиксация | Магніт |
| Штрих код | 6194466874577 |
- Цена: 1 750 ₴

