
Рівень KAPRO Saturn 987XL-41-150 1500 мм
- Нет в наличии
- Код: 79673
1 011 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Рівень KAPRO Saturn 987XL-41-150 1500 мм
Рівень 987XL-41-150 - модель високої якості. Надійність і тривалий термін служби гарантує колба всередині рівня. Колба стійка до ультрафіолетовим променям, вона не мутніє, не розтріскується, що не знебарвлюється. На корпусі є спеціальні пластикові заглушки для захисту під час падіння, а також для навішування на торгове обладнання. Виконаний з алюмінію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kapro |
| Материал | Алюминий |
| Габариты | |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина | 150 см |
| Країна походження | Ізраїль |
| Кількість капсул рівня | 3 |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Тип инструмента | Рівень капсульний |
| Точність виміру | 0.5 мм/м |
| Штрих код | 7290100848111 |
- Цена: 1 011 ₴

