
Рівень KAPRO Saturn 987XL-41-40 400 мм
- Нет в наличии
- Код: 79666
399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Рівень KAPRO Saturn 987XL-41-40 400 мм
Рівень Saturn 987XL-41-40 - модель високої якості. Надійність і тривалий термін служби гарантує колба всередині рівня. Колба стійка до ультрафіолетовим променям, вона не мутніє, не розтріскується, що не знебарвлюється. На корпусі є спеціальні пластикові заглушки для захисту під час падіння, а також для навішування на торгове обладнання. Виконаний з алюмінію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kapro |
| Материал | Алюминий |
| Габариты | |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина | 40 см |
| Дополнительно | Фрезерована робоча поверхняПосилена конструкція профілю (максимальна товщина: 2.5 мм)Ергономічний гумовий отвір для рукВсепогодна стабільність вимірювань: від -20 до +40 °Самортизаційні торцеві заглушки. Точність - 0.5 мм/м |
| Країна походження | Ізраїль |
| Кількість капсул рівня | 3 |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Тип инструмента | Рівень капсульний |
| Точність виміру | 0.5 мм/м |
| Штрих код | 7290100844564 |
- Цена: 399 ₴

