
Тепловентилятор електричний - FH-30 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147237
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор електричний – FH-30 (регульована потужність до 2000Вт, 220В) Grunhelm
GrunhelmFH-30- це обігрівач з високою потужністю та 2 режимами роботи.
Особливістю тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність.
Модель має легкий невеликий корпус із білого пластику.
Максимальна потужність – 2000 Ватів.
Це дозволяє приладу обігріти кімнату до 20 м². Пристрій можна використовувати як вентилятор.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 203х132х252 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220 - 240В |
| Площадь обогрева | 20 кв.м |
| Мощность | 1000-2000 Вт |
| Тип нагревателя | Спіральний |
| Штрих код | 6990001472378 |
- Цена: 599 ₴



