
Тепловентилятор електричний - FH-33 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -147247
599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор електричний – FH-33 (регульована потужність до 2000Вт, 220В) Grunhelm
Тепловентилятор із потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.
Обладнаний ручним регулятором режимів, що дозволяє настроїти оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність у пристрої термостата унеможливлює перегрівання електроелементів та передчасну поломку приладу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 298х140х230 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Монтаж | Підлоговий/настільний |
| Напряжение сети | 220 - 240В |
| Площадь обогрева | 20 кв.м |
| Мощность | 1000-2000 Вт |
| Тип нагревателя | Спіральний |
| Управление | Механическое |
| Штрих код | 6990001472477 |
- Цена: 599 ₴



