
Тепловентилятор керамічний Grunhelm PTC-905
- Нет в наличии
- Код: -60100
929 ₴
Опис Тепловентилятор керамічний Grunhelm PTC-905
Сучасний керамічний вентилятор потужністю 1500 Вт, призначений для обігріву або обдування приміщення площею до 15 кв.м. Принцип його дії ґрунтується на ефективному нагріванні керамічних елементів. Тепло, що утворилося під впливом вентилятора потрапляє в приміщення.
Перемикання між режимами здійснюється за допомогою механічного перемикача. Усього один поворот, і Ви можете вибрати найбільш оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим вентилятора.
Наявність термостата не дозволяє перегрітися приладу та створити пожежонебезпечну ситуацію. У разі випадкового падіння спрацьовує захисна функція, і обігрівач автоматично вимикається.
Особливості:
- Легкий та мобільний
- Наявність термостата та терморегулятора
- Можливе використання як вентилятора.
- Захисна функція – відключення у разі випадкового падіння
- Гарантійний термін служби – 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.6 кг |
| Вага нетто | 1.35 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 210х164х278 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Площадь обогрева | 15 кв.м |
| Мощность | 750 / 1500 Вт |
| Тип нагревателя | Керамический |
| Штрих код | 6907063636372 |
- Цена: 929 ₴






