
Тепловентилятор керамічний Grunhelm PTC-905A
- Нет в наличии
- Код: -60101
1 149 ₴
Опис Grunhelm PTC-905A Тепловентилятор керамічний
Невеликий керамічний тепловентилятор з функцією повороту, призначений для обігріву або обдування приміщень площею до 15 кв.м. Прилад виконаний в сучасному дизайні, простий і зручний у використанні. Завдяки невеликим розмірам і вазі, його можна встановити в будь-якому кутку кімнати.
Принцип роботи тепловентилятора заснований на нагріванні керамічних елементів. Утворює тепло під сильним впливом вентилятора потрапляє в приміщення, забезпечуючи рівномірний і природний прогрів кімнати. За перемикання між режимами відповідає механічний перемикач. Крім режиму обігріву, Вам також доступний режим «вентилятор», що особливо актуально в літню пору року. Функція термостата, виключає можливість перегріву устаткування і небажану його поломку.
Особливості:
- Діелектричний корпус
- Наявність термостата і терморегулятора
- Функція обертання
- Можливо використання в якості вентилятора
- Захисна функція - відключення в разі випадкового падіння
- Мала вага і компактність
- Гарантійний термін служби - 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.6 кг |
| Вага нетто | 1.35 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 210х164х278 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Функція обертання |
| Комплектация | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Площадь обогрева | 15 кв.м |
| Мощность | 750 / 1500 Вт |
| Тип нагревателя | Керамический |
| Штрих код | 6907063636389 |
- Цена: 1 149 ₴






