
Тепловентилятор керамічний - KPT-66B Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147242
2 249 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор керамічний - KPT-66B (регульована потужність до 1500Вт, 220В) Grunhelm
Тепловентилятор з потужністю 2 кВт використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 20 кв.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність у пристрої термостата унеможливлює перегрів електроелементів та передчасну поломку приладу.
Переваги
- Функція обертання
- ДІЕЛЕКТРИЧНИЙ КОРПУС
- НАЯВНІСТЬ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРА І ТЕРМОСТАТУ
- МАЛА ВАГА І КОМПАКТНІСТЬ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 3 кг |
| Вага нетто | 2.2 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 262х267х695 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Площадь обогрева | 20 кв.м |
| Мощность | 2000 Вт |
| Тип нагревателя | Керамический |
| Управление | Механічне / сенсорне |
| Штрих код | 69070636341 |
- Цена: 2 249 ₴



