
Тепловентилятор керамічний - PTC-901 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147240
999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор керамічний – PTC-901 (регульована потужність до 1500Вт, 220В) Grunhelm
Тепловентилятор із потужністю 1,5 кВт, використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 15 кв.м.
Принцип його дії ґрунтується на тому, що керамічний елемент ефективно нагріває повітря не перепалюючи кисень, а вбудований.
Вентилятор рівномірно розподіляє його у всьому приміщенні.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність та пристрій термостату виключає можливість перегріву.
Електроелемент та передчасну поломку приладу.
Переваги
- Діалектичний корпус
- Наявність терморегулятора та термостата
- Захисна функція вимкнення при падінні приладу
- Мала вага та компактність
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.3 кг |
| Вага нетто | 1.1 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити упаковки | 165х145х240 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Площадь обогрева | 15 кв.м |
| Мощность | 750-1500Вт |
| Тип нагревателя | Керамический |
| Управление | Механическое |
| Штрих код | 6990001472408 |
- Цена: 999 ₴



