
Тепловентилятор керамічний - PTC-907B Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 147241
1 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор керамічний - PTC-907B (750/1500Вт, 220В) Grunhelmй
Тепловентилятор із потужністю 1,5 кВт, використовується для обдування або обігріву приміщень площею до 15 кв.м.
Принцип його дії ґрунтується на тому, що керамічний елемент ефективно нагріває повітря не перепалюючи кисень, а вбудований.
Вентилятор рівномірно розподіляє його у всьому приміщенні.
Оснащений ручним регулятором режимів, що дозволяє налаштувати оптимальну температуру обігріву або увімкнути режим обдування свіжим повітрям.
Наявність та пристрій термостату виключає можливість перегріву.
Електроелементи та передчасну поломку приладу.
Переваги
- Діалектичний корпус
- Наявність терморегулятора та термостата
- Захисна функція вимкнення при падінні приладу
- Мала вага та компактність
- Пульт дистанційного керування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.5 кг |
| Вага нетто | 1.35 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 213х213х295 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор - Пульт дистанційного керування - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Площадь обогрева | 15 кв.м |
| Мощность | 750 / 1500 Вт |
| Тип нагревателя | Керамический |
| Штрих код | 6990001472415 |
- Цена: 1 699 ₴



