
Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-03
- Нет в наличии
- Код: -67162
499 ₴
Характеристики Grunhelm FH-03 Тепловентилятор спіральний
Grunhelm FH-03 - це обігрівач з високою потужністю та 2 режимами роботи. Особливістю тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність. Модель має легки невеликий корпус із білого пластику. Максимальна потужність – 2000 Ватт.
Це дозволяє приладу обігріти кімнату до 20 м². Всі елементи керування - ручка термостата, індикатор увімкнення та перемикач режимів винесені на лицьову сторону. У режимі обігріву передбачено дві потужності. Пристрій можна використовувати як вентилятор.
Мобільність обігрівача забезпечується наявністю ручки та шнуром довжиною 110 см. Тепловентилятор Grunhelm FH-03 здатний на швидкий, але короткочасний обігрів кімнати
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 230х140х267 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220-240В |
| Площадь обогрева | 20 кв.м |
| Мощность | 1800 – 2000 Вт |
| Тип нагревателя | Спіральний |
| Штрих код | 6907063636334 |
- Цена: 499 ₴





