
Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-04
- Нет в наличии
- Код: -67163
485 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Тепловентилятор спіральний Grunhelm FH-04
Тепловентилятор Grunhelm FH-04 зігріє Вас як у холодне міжсезоння, так і у сильні морози як додатковий обігрівач! Прилад підходить для дому та офісу та не займає багато місця. Grunhelm FH-04 ― це тепловентилятор із зручною системою управління. Якісні матеріали, з яких виготовлено цю модель, забезпечують тривалий термін служби приладу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Вага нетто | 0.9 кг |
| Вентилятор | Да |
| Габарити (ШхГхВ) | 235х140х270 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | - Тепловентилятор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220 - 240В |
| Площадь обогрева | 20 кв.м |
| Мощность | 1800 – 2000 Вт |
| Тип нагревателя | Спіральний |
| Штрих код | 6907063636341 |
- Цена: 485 ₴





