
Смарт ТВ Приставка GX-96 mini, Android 7.1, 4 ядра, 2/16 Гб Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 102707
1 279 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Смарт ТВ Приставка GX-96 mini, Android 7.1, 4 ядра, 2/16 Гб Grunhelm Смарт ТВ Приставка GX-96 mini - високопродуктивний пристрій з 4-ядерним процесором Amlogic S905W. За допомогою цієї моделі ви зможете переглядати потокові відео у високій роздільній здатності. За допомогою приставки у Вас є доступ до більш 1 млн ігри та програми в каталозі Google Play. У моделі встановлена операційна система Android 7.1. приставки зручно управляти за допомогою бездротової клавіатури, мишки або Air Mouse.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные характеристики | |
| Оперативная память | 2Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, MIDI |
| Відео | AVI, WMV, MPEG, DivX, MP4, 3GP |
| Додаткова пам'ять | micro SD до 32 ГБ |
| Країна походження | Китай |
| Мережа WI-FI | 2,4 Гц 802.11 b/g/n, LAN-10/100Mbps |
| Операционная система | Android 7.1 |
| Програми та ігри | Більше 1 млн. безкоштовних ігор та програм у каталозі Google Play |
| Процессор | Amlogic S905W |
| Разъемы | AV, HDMIMicroSD, USBx2, IR, LAN |
| Роздільна здатність відео HD | 1080P (Full HD), 4K |
| Розміри | 170х110х55 мм |
| Системна пам'ять | 16 Гб |
| Управление | бездротовий. клавіатури, мишки, Air Mouse |
| Штрих код | 6902020109609 |
| Количество ядер | 4 ядра 2.0 ГГц |
- Цена: 1 279 ₴









