
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-L188M61-W
- Нет в наличии
- Код: 110849
33 389 ₴
Опис холодильника Grunhelm BRML188M61W
Холодильник GRUNHELM BRM-L188M61-W двокамерного типу із системою розморожування Low Frost та механічним керуванням споживає 100 Вт (клас A+), кліматичний клас N/ST. Загальний обсяг складає 327 л. У морозильній камері з нижнім розташуванням об'ємом 100 л знаходиться 3 відділення, що складаються з 3 ящиків, добова потужність заморожування 12 кг. Холодильна камера на 227 л має 5 відділень, що складаються з 4 скляних загартованих полиць та ящика для овочів.
На дверцятах розміщено 5 пластикових полиць. Усередині є підсвічування, інтегровані ручки у холодильнику. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 336 л |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 189 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 59.5 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 227 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 59.5 см |
- Цена: 33 389 ₴










