
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-L188M61-X
- Нет в наличии
- Код: 110850
34 109 ₴
Опис холодильника Grunhelm BRM-L188M61-X
Холодильник GRUNHELM BRM-L188M61-X двокамерного типу із системою розморожування Low Frost та механічним керуванням споживає 100 Вт (клас A+), кліматичний клас N/ST. Загальний обсяг складає 327 л. У морозильній камері з нижнім розташуванням об'ємом 100 л знаходиться 3 відділення, що складаються з 3 ящиків, добова потужність заморожування 12 кг.
Холодильна камера на 227 л має 5 відділень, що складаються з 4 скляних загартованих полиць та ящика для овочів. На дверцятах розміщено 5 пластикових полиць. Усередині є підсвічування, інтегровані ручки у холодильнику. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 58 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 336 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 188 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 61 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 227 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 34 109 ₴

