
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-N180E55-W
- Нет в наличии
- Код: 128112
24 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника BRM-N180E55-W Grunhelm
Зручний технологічний холодильник GRUNHELM BRM-N180E55-W із системою No Frost та електронним керуванням загальним об'ємом 265 л, холодильним відділенням 201 л та морозильним 64 л.
LED освітлення
У холодильному відділенні 4 полиці та ящік для овочів. На двері 3 полиці
Морозильна камера на 3 відділення (висувні ящики)
Система охлаждения No-frost
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 52 кг |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 625 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 265 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 900 хв |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Энергопотребление | 0.739 кВт/24 год |
| Заморожування | 3 кг/24 год |
| Климатический класс | N, ST, T |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 64 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 201 л |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість полиць холодильної камери | 4+ящик |
| Система охлаждения | No-frost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
- Цена: 24 799 ₴



