
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-N180E55Z-X
- Нет в наличии
- Код: 110851
35 559 ₴
Опис холодильника Grunhelm BRM-N180E55Z-X
Зручний технологічний холодильник Grunhelm BRM-N180E55Z-X із системою No Frost та електронним управлінням загальним об'ємом 295 л, холодильного відділення 172 л та морозильного 87 л. З 4 відділеннями (1 висувний лоток швидкого доступу, 1 ящик супер-заморозки, 2 стандартні ящики). Для зручного використання встановлені 3 полиці із загартованого скла, 3 дверні кошики та ящик для овочів.
Низькотемпературне відділення Easy Storage — висувний ящик у холодильному відділенні для зберігання м'яса, шинки та ковбас, який можна перемістити під верхню полицю, а місце, що звільнилося використовувати для зберігання бутильованих прохолодних напоїв.
Відділення-трансформер ConvenientBox — ящик, який можна перевертати для розміщення зберігання великих продуктів. Зручна вбудована ручка підкреслює дизайн холодильника. Яскраве освітлення LED-лампою спалахує не відразу, а поступово. Варто також згадати про наявність таких функцій як швидка заморозка та зона свіжості. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 259 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 61 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 172 л |
| Розміри (ШхГхВ) | 55х61х180 см |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 35 559 ₴

