
Двокамерний холодильник Grunhelm BRM-N202D60-ZX
- Нет в наличии
- Код: 110853
42 929 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm BRM-N202D60-ZX
Холодильник Grunhelm BRMN202D60ZX прекрасне рішення для приватних або заміських будинків, дач, забезпечує тривале зберігання і заморожування продуктів. Модель має низьку витрату електроенергії відповідає класу енергоефективності A +. Холодильник Grunhelm BRML188M60W має великий обсяг камер, швидке заморожування, сучасний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 402 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 202 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 63 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Корисний об'єм морозильної камери | 122 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 256 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 42 929 ₴

