
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-200MLX
- Нет в наличии
- Код: 89953
47 069 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис двокамерного холодильника GRUNHELM GNC-200MLX
Двокамерний холодильник GRUNHELM GNC-200MLX із системою розморожування No Frost управляється електронно, крім цього є дисплей. Його загальний об'єм 360 л, а корисний 321 л, у своїй морозильна камера 76 л, а холодильна 245 л. У холодильній камері 4 полиці, у дверях 6, 1 контейнер для овочів. По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 65 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 326 л |
| Страна производитель | Китай |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 201 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 63 см |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 250 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 47 069 ₴










