
Двокамерный холодильник Grunhelm GTF-143M
- Нет в наличии
- Код: 89935
14 169 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника Grunhelm GTF-143M
Холодильник Grunhelm GTF-143M із двома камерами керується механічно, а система розморожування статична. Загальний об'єм 210 л (з них корисні 207 л) розподіляється: 41 л на морозильник та 166 л на холодильник. У морозильній камері 2 відділення. У холодильній камері їх 4, в дверях 3. Для овочів є 1 контейнер.
По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 210 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 143 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 55 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 166 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 14 169 ₴






