
Двокамерний холодильник Grunhelm GTF-159M
- Нет в наличии
- Код: 89937
25 469 ₴
Опис холодильника Grunhelm GTF-159M
Холодильник GRUNHELM GTF-159M із двома камерами керується механічно, а система розморожування статична. Загальний об'єм 245 л (з них корисних 235 л) розподіляється: 41 л на морозильник та 194 л на холодильник. У морозильній камері 2 відділення. У холодильній камері та дверях по 4 полиці. Для овочів є 1 контейнер. Холодильник має вбудовані ніжки та ручку.
По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 із виробництва побутової техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 240 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 159 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 55 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 41 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 55 см |
- Цена: 25 469 ₴






