
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-188ML
- Нет в наличии
- Код: 89951
40 369 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис двокамерного холодильника Grunhelm GNC-188ML
Двокамерний холодильник Grunhelm GNC-188M L із системою розморожування No Frost управляється електронно, окрім цього є дисплей. Його загальний об'єм 305 л, а корисний 302 л, при цьому морозильна камера 78 л, а холодильна 224 л. У холодильній камері 3 полиці, біля дверей 5, 1 контейнер для овочів. По всій камері йде рівномірне розподілення температури, стінки з підвищеною термоізоляцією завдяки поліуретановому покриттю. Вироблено на потужностях провідного китайського заводу №1 з виробництва побутової техніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 295 л |
| Страна производитель | Китай |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 188 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 63 см |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 40 369 ₴

