
Grunhelm GF-85M Холодильник
- Нет в наличии
- Код: 89933
11 809 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GF-85M Холодильник Однокамерний холодильник GF-85M від компанії Grunhelm об'ємом 93 л, з вбудованою морозильною камерою на 10 л. Його компактні розміри (501 x 540 x 845мм) дозволяють встановлювати холодильник практично де завгодно, навіть у найменшій кухні. Для зручного використання в холодильній камері є 3 полки, а також 3 дверні кошики з відсіком для пляшок. Ця модель відноситься до одних із самих економічних, адже належить до класу А +. Працює з системою Defrost.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 93 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 54 см |
| Дверні кошики | 3 |
| Климатический класс | T/ST/N |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери | 9 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 84 л |
| Количество камер | Однокамерний |
| Полиця для пляшок | є (у дверях) |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Потужність заморозки | 4 |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | Defrost |
| Ширина | 50.1 см |
| Штрих код | 6902019085044 |
- Цена: 11 809 ₴






