
Grunhelm GNC-188M Холодильник двокамерний
- Нет в наличии
- Код: 89950
26 409 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GNC-188M Холодильник двокамерний Grunhelm GNC-188M - великий двокамерний холодильник класу А +, висотою 1,88 м. Серед його головних переваг слід відзначити, що ця модель дуже містка. Морозилка на 3 відділення розташована внизу (76л). Корисний об'єм холодильної камери - 219 л (загальний обсяг - 298 л). Обладнаний системою No Frost. Відноситься до високого класу енергоефективності (А +). Передбачені полки для овочів, пляшок і 5 дверних кошиків. Потужність заморозки становить 4кг / 24г. Відноситься до кліматичному класу N-T (у вас є можливість використовувати його при температурі +16 - + 38C). Низький рівень шуму (42дБ) забезпечить тиху роботу агрегату.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 61 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 298 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 188 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 63 см |
| Дверні кошики | 5 |
| Климатический класс | N-T |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Количество ящиков | 3 |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 год |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | No Frost |
| Ширина | 59.5 см |
| Штрих код | 6902019018813 |
- Цена: 26 409 ₴







