
Grunhelm GRW-176DD Холодильник
- Нет в наличии
- Код: 84070
27 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm GRW-176DD Холодильник Grunhelm GRW-176DD - великий двокамерний холодильник класу А +, висотою 1,76 м. Серед переваг слід зазначити, що ця модель дуже містка. Корисний об'єм холодильної камери - 205 л. Ця модель підходить тим, хто хоче максимально оптимізувати простір робочої камери холодильника. Передбачені полки для овочів, пляшок і три дверні кошики. Є 3 відділу в морозильній камері. Ви зможете завантажити морозильну камеру до 68 л. Потужність заморозки становить 4кг / 24г. Відноситься до кліматичному класу N (у вас є можливість використовувати його при температурі +16 - + 38C). Низький рівень шуму (42дБ) забезпечить тиху роботу агрегату. Холодоагент - Defrost.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 48 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 273 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 176 см мм |
| Витрата електроенергії | 237 кВт/рік: |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 55 см |
| Дверні кошики | є, (3шт.) |
| Климатический класс | N |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | є, (1шт.) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 205 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Количество ящиков | 3 |
| Напряжение | 220В |
| Полиця для пляшок | є (у дверях) |
| Полиці холодильної камери | 3 шт. |
| Потужність заморозки | 4кг/24год |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 58 см |
| Штрих код | 6902018176026 |
- Цена: 27 729 ₴






