
Холодильник однодверний Grunhelm VCH-N185D60Z-XH
- Нет в наличии
- Код: 110858
47 019 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Холодильник однодверний Grunhelm VCH-N185D60Z-XH Опис Холодильник однодверний Grunhelm VCH-N185D60Z-XH Сучасна холодильна камера GRUNHELM VCH-N185D60Z-XH із системою NoFROST збереже ваші продукти на довгий час свіжими та ароматними. Холодильник регулюється електронним керуванням за допомогою зовнішнього сенсорного дисплея. Усереднене яскраве LED освітлення з повільним спалахом. Холодильна камера оснащена 4 полицями із загартованого скла, фреш-зоною для м'яса (риби) та легковисувним відділенням для овочів (одне з них з регулюванням вологості). На дверях встановлено 4 лотки. По всій камері відбувається рівномірний розподіл температури завдяки потужному тихому відцентровому вентилятору постійного струму. Додаткові функції – режим відпустки, суперзаморозка, еко-режим, захист від дітей та сигналізатор незачинених дверей. Бічні стінки з підвищеною термоізоляцією мають додаткове зовнішнє поліуретанове покриття, яке захищає від подряпин і унеможливлює корозію. Загальний об'єм: 355 лКліматичний клас: STКлас енергоспоживання: А+Рівень шуму Дб: 42dBОб'єм морозильної камери: 355LОб'єм холодильної камери: немаєСистема охолодження: No-frostТип розморожування: електроннаКількість полиць холодильної камери: управлінняЗовнішня дверна ручкаLED освітленняБагатострумове охолодженняВідцентрований вентилятор постійного струмуСуперохолодженняГабарити (ВхШхГ): 1850*595*650Розміри упаковки (ВхШхГ): 1931*640*690Вес Є можливість використовувати як Side-by-Side із морозильною камерою GRUNHELM VFH-N185D60-XH, отримуючи неймовірні 617 л загального об'єму для зручного зберігання продуктів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 185 см мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Глубина | 65 см |
| Дверні кошики | 4 |
| Климатический класс | ST |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Контейнер для овочів | 2 |
| Напряжение | 220В |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Уровень шума | 42dB дБ |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 60 см |
| Штрих код | 6902965412635 |
- Цена: 47 019 ₴










