
Холодильник BRM-L188M60-W Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 110862
30 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Холодильник BRM-L188M60-W Grunhelm кількість ящиків 0 Штрих код:6902823285876
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 298 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 189 см мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 54.5 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Збереження холоду | 600 хв |
| Климатический класс | N, ST |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 97 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 197 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 3 шт. |
| Тип | Холодильник |
| Ширина | 59.5 см |
| Штрих код | 6902823285876 |
- Цена: 30 899 ₴





