
Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 97338
60 309 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm Холодильник GNC 188-416 LX Grunhelm - стильна двухкамерная модель зручного розміру. Модель відрізняється своєю місткістю - загальний обсяг холодильника 416 л. Морозильний відділ - 100 л, складається з 3-х секцій. Система управління електронна. Для зручного використання на двері передбачений дисплей.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 80 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 416 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 188 см мм |
| Витрата електроенергії | 365 кВт/рік |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Глубина | 70 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Климатический класс | N-T |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Конструкция | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 316 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Напряжение | 220В |
| Полиця для пляшок | + |
| Полиці холодильної камери | Скло, 3 шт |
| Потужність заморозки | 12 кг/24 години |
| Тип | Холодильник |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина | 66.6 см |
| Штрих код | 6902020998845 |
- Цена: 60 309 ₴




