
Холодильник - BRH-N181М55-HW Grunhelm
- В наличии
- Код: 149335
16 559 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Холодильник - BRH-N181М55-HW (білий, двок., нижн. мороз, 181см) Grunhelm
Двокамерний холодильник GrunhelmBRH-N181М55-HW — новий холодильник поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів. Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 51 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 247 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 55 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 545х600х1810 мм |
| Габарити упаковки | 577x622x1885 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | F |
| Климатический класс | N,ST |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 82 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 165 л |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Лоток для кубиків льоду | Нет |
| Номинальное напряжение | ~220-240В В |
| Номінальна частота | 50/60Гц |
| Полиці холодильної камери | 2 |
| Мощность | 110 Вт |
| Потужність заморозки | 3.7 кг/24г |
| Система охлаждения | No frost |
| Система розморожування | автоматичний |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0,778 кВт/24 год |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600A |
- Цена: 16 559 ₴

