
Холодильник BRH-N185D68-G Grunhelm
- В наличии
- Код: 143263
19 589 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Холодильник BRH-N185D68-G (no frost, нижня мороз., дісплей, 185см, графіт) Grunhelm
Холодильник BRH-N185D68-G Grunhelm зі розморожуванням No-Frost та електронним управлінням. Має загальний об'єм 315 л, у морозильному відділенні (об'єм 116 л) вміщується 3 ящики.
На дверях розміщено 3 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Енергоспоживання класу A+, кліматичний клас SN~ST.
Додаткові функції:
- Супер заморожування
- Режим ECO
- Режим відпустки
- Блокування від дітей
- Power-Off Memery
- Сигнал відкритих дверей
- Shop Show Mode
- Multi Air Flow
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 315 л |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 68 кг |
| Вага нетто | 62 кг |
| Габарити | 600 x 665 x 1840 мм |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 640x715x1931 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | присутній |
| Дополнительно | Супер заморожування. Режим ECO. Режим відпустки. Блокування від дітей. Power-Off Memery. Сигнал відкритих дверей. Shop Show Mode. Multi Air Flow. |
| Энергопотребление | 0.868 кВт/24 год |
| Зливний піддон | HIPS/Поряд з компресором |
| Климатический класс | SN~ST |
| Цвет | Графит |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 116 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Кількість полиць холодильної камери | 3 |
| Количество ящиков | 2 |
| Кількість ящиків морозильної камери | 3 |
| Мощность | 100 Ват |
| Потужність заморозки | 12кг/24г |
| Потужність розморожування (ват) | 160W |
| Подсветка | LED/ 1W |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Да |
| Розморожування | No-Frost |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 317 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Врізна / ABS |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600a/52g |
| Час заморожування | 9.5h |
- Цена: 19 589 ₴









