
Холодильник - BRH-N186D60-W Grunhelm
- В наличии
- Код: 148755
19 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Холодильник - BRH-N186D60-W Grunhelm
Холодильник GRUNHELM -BRH-N186D60-W поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів.
Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 293 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 60 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 600x600x1860 мм |
| Габарити упаковки | 642x626x1939 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | А+ |
| Климатический класс | N,ST |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Лоток для кубиків льоду | Нет |
| Номинальное напряжение | ~220-240В В |
| Номінальна частота | 50/60Гц |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Мощность | 110 Вт |
| Потужність заморозки | 3.8 кг/24 год |
| Система охлаждения | No frost |
| Система розморожування | автоматичний |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.638кВт/24 год |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600A |
- Цена: 19 299 ₴

