
Холодильник BRH-N186E60-G, графiт Grunhelm
- В наличии
- Код: 146476
18 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Холодильник BRH-N186E60-G, графiт Grunhelm — це сучасний двокамерний прилад, який поєднує в собі елегантний графітовий дизайн, високу функціональність та надійні технології зберігання продуктів. Він ідеально підійде для середніх та великих сімей, які цінують якість та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономний час роботи | 13.5 год |
| Вес брутто | 62 кг |
| Вес нетто | 57 кг |
| Габарити | 600*605*1860 мм |
| Габарити упаковки | 650*635*1939 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Энергопотребление | 0,745 кВт/24г |
| Класс защиты | клас I |
| Климатический класс | ST |
| Цвет | Графитовый |
| Корисний загальний об'єм | 286 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Количество камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість лотків холодильної камери | 1 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номинальное напряжение | 220 - 240 В В |
| Номинальная мощность | 110 Вт W |
| Номинальный ток | 0,8 А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 3,5 кг/24 год |
| Розміщення морозильної камери | Нижнє |
| Система охлаждения | No-frost |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагента | R600A |
| Управление | Механическое |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 18 999 ₴

