
Холодильник BRH-N186EI68-G Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 149337
20 449 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Холодильник BRH-N186EI68-G Grunhelm - поєднує стильний дизайн із передовими технологіями та забезпечує оптимальні умови для зберігання продуктів. Він підтримує стабільну температуру та оптимальний рівень вологості, завдяки чому продукти довше залишаються свіжими.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 62 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 400 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 68 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 600 x 680 x 1865 мм |
| Габарити упаковки | 624 x 727 x 1920 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | E |
| Захист від ураження електрострумом | клас I |
| Климатический класс | SN\N\ST |
| Цвет | Графит |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 127 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 273 л |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Лоток для кубиків льоду | Нет |
| Номинальное напряжение | ~220-240В В |
| Номінальна частота | 50/60Гц |
| Номинальный ток | 1,3 А |
| Полиці холодильної камери | 3 |
| Мощность | 170 Вт |
| Потужність заморозки | 9 кг/24 год |
| Система охлаждения | No frost |
| Система розморожування | No Frost |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0,74 кВт./24 г |
| Теплоизоляция | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Герметичний, 1 шт. |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600A/56г |
| Час зберігання при відключенні живлення (год) | 13г |
| Штрих код | 6990001493373 |
- Цена: 20 449 ₴

