
Холодильник - BRH-S176M55-G Grunhelm
- В наличии
- Код: 142479
13 239 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис холодильника BRH-S176M55-G (графіт, двухк, ниж мороз, 176 см) Grunhelm
Двокамерний холодильник Grunhelm BRH-S176M55-G зі статичним розморожуванням та механічним управлінням має загальний об'єм 274 л, з них корисних 273 л. У морозильному відділенні (об'єм 68 л) вміщується 3 ящики.
На дверях розміщено 4 пластикові полиці. Ручки інтегровані у холодильник. Потужність підключення 100 Вт, енергоспоживання класу A+, кліматичний клас ST. Вироблено на потужностях найкращого китайського заводу №1 з експорту холодильної техніки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 49 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Общий объем | 254 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 54 кг |
| Внутрішня лампочка | Так/ 1W |
| Габарити | 1760*550*580 мм |
| Габарити упаковки | 1810*605*605 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дисплей | відсутній |
| Енергоклас | A+ |
| Зливний піддон | HIPS/1 |
| Климатический класс | N,ST |
| Компрессор | герметичний |
| Корисний об'єм морозильної камери | 63 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 191 л |
| Лоток для кубиків льоду | Нет |
| Лоток для яєць | Нет |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Мощность | 220-240v/50Hz |
| Потужність заморозки | 3 кг/24г |
| Потужність розморожування (ват) | 160W |
| Піноутворювач | C-Pentane |
| Реверсивні двері | Да |
| Система охлаждения | Defrost |
| Система розморожування | Defrost |
| Споживана потужність (ват) | 100 |
| Споживання енергії (кВт/24 год) | 0.68 |
| Споживання енергії (кВт/рік) | 248 |
| Ступінь заморозки | 4 Star: до -18℃ |
| Тип | Холодильник |
| Тип компресора | Прихований |
| Тип і матеріал ручки | Врізна / ABS |
| Управление | Механическое |
| Холодоагент | R600a/49g |
| Час заморожування | 8h |
- Цена: 13 239 ₴








